Kurumsal

Anasayfa > Kurumsal
image

Daima daha iyinin yolunda...

Müşterilerine elektronik ve yan donanımları konusunda bütüncül çözüm ortağı olan Vemus, her zaman farklı, özgün tasarımlar sunarak güçlü işbirlikleri kurar. Elektronik projeleriyle birçok yeniliğin öncüsü olan, inovatif çözümler yaratan, böylelikle müşterilerinin rekabetçiliğine önemli katkılar yapan Vemus, “daima daha iyinin” yolundadır.

VEMUS tasarım, üretim deneyimi ile üretilen Kilitronik "Elektronik Kilitler" yenilikçi ve çevreci özellikleri ile büyük beğeni toplamaktadır.

image

Misyonumuz — varlığımızın temeli

Yüksek kalite ve güvenlikli yenilikçi elektronik ürünleri geliştirmek ve bunları Dünya'ya satmak, böylelikle insan yaşamının “konfor ve güvenliğine” katkıda bulunmaktır.Vizyonumuz — hedeflediğimiz gerçekler

Elektronik ve grafik ürünlerimizde en farklı yaklaşımlar ile Dünya'da tanınır duruma gelmek ve müşterilerimizin bizi iyi bir iş ortağı olarak görmesi, Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebildikleri ve iş tatmini buldukları bir ortamda çalışma olanağı sunmak, işteki başarılarının tatmin duygularından ve kendi istekli katkılarından geldiği bir ortamın sağlanması, Sosyal çevremizin Vemus'u, ülke ekonomisine katkı sağlayan, insana ve çevreye saygılı bir şirket olarak tanımaları ve görmeleridir.

ve çok daha fazlası...

CE & EN 1300

EN 1300 standartlarına ve CE direktiflerine uygun tasarlanıp üretilmektedir.

5 - 10 yıl

Pil ömrü 5 ile 10 yıl arasında elektronik kilit ürünleri

Garanti

Servis ve parça temin garantileri ile güvenle kullanabilirsiniz.

Güvenilir

Piyasaya çıkan en son elektronik komponentlerle üretilmekte olup, sürekli geliştirilmektedir.

%100 Test

Kilitronik ürünleri en az 10 aşamalı test sürecinden sonra satışa sunulmaktadır.

Tasarım

Tasarım ve uygulama ekibi en kullanışlı ve konforlu ürünü sunmak için görev başında